OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 kwietnia 2024 r. 2 Niedziela Wielkanocy Święto Miłosierdzia Bożego

1. Dziś, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca, po Mszy Św. o godz. 10.00 odprawimy nabożeństwo adoracyjne.
2. Także dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Przypominam, że każdy, kto z zachowaniem zwykłych warunków „pobożnie odmówi Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu Eucharystii, publicznie wystawionego lub też przechowywanego w tabernakulum”, otrzyma odpust zupełny.

Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na dzieła charytatywne Caritas.
4. Również dzisiaj (07.04.) po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z dziećmi i rodzicami komunijnymi.
5. Jutro będziemy przeżywać uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która została przeniesiona z 25 marca, Msze Św. o godz. 7.30, 10.00 i 17.00
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby Piotr Paweł Grzywacz kawaler z par. św. Wawrzyńca w Korytnicy i Monika Piotrowska panna z par. tut.,  zap. 1.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy,Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.
8. Kończy się oktawa najważniejszych świąt chrześcijańskich – świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim moim Parafianom życzę, aby radość paschalna nieustannie trwała w Was, w Waszych rodzinach i domach.