OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 lutego 2023r. 5 Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy osobom, które pomogły przy rozbiórce żłóbka i ozdób świątecznych oraz wszystkim dbającym o porządek w kościele i w jego otoczeniu. Cieszę się, że znajdują się w naszej parafii osoby, które swój czas ofiarowują dbając o naszą Świątynie.
  2. W imieniu swoim i naszych Gości z ubiegłego tygodnia (Chór Deo Omnis Gloria) serdecznie dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich z Pniewnika za przygotowanie poczęstunku.
  3. Przypominam, że dzisiaj (5.02.) po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
  5. W sobotę, 11.02., obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes, czyli światowy dzień chorych. Na Mszy św. o 7.30 osoby przewlekle chore mogą przystąpić do sakramentu namaszczenia chorych.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.